SMS kredīts

Mūsdienu situācijā, kad tehnoloģijas turpina arvien attīstīties, bet cilvēki savukārt meklē aizvien jaunus veidus un iespējas, kā vienkāršot un padarīt ērtākas dažādas ikdienas nodarbes, kā arī veidus dzīves vispārējai vienkāršošanai, arī uzņēmumiem ir jāseko līdzi un jāattīstās līdz ar tehnoloģijām un to piedāvātajām iespējām.

Veiksmīgs piemērs ir nebanku kreditēšanas pakalpojumu sniedzēji, kuri ir laicīgi noreaģējuši un sapratuši, kas ir tas, kas mūsdienu cilvēkam ir nepieciešams, piedāvājot aizdevumus, kas iegūstami tikai ar īsziņas pieteikuma nosūtīšanu. 

AizdevējsSaņemšanas laiksPirmais bez %Max pirmo reiziMaksimālā summaLNKA biedrsMin/max vecumsDarba laiks
15 min5 – 1000 €2000 € 20 – 70 D:  08:00 – 22:00
B:  10:00 – 20:00
5 min50 – 1500 €1500 € 20 – 75 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00
10 min5 – 300 €425 € 20 – 75 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00
1 stunda50 – 350 €700 € 20 – 65 D:  08:00 – 22:00
B:  10:00 – 20:00

SMS kredītam, tāpat kā citiem ātrās kreditēšanas pakalpojumiem, arīdzan piemīt visas mūsdienu cilvēka meklētās kvalitātes – ātrums, ērtums, vienkāršība. Vienīgie resursi, kas nepieciešami šī aizdevuma saņemšanai, ir mobilais tālrunis, operatora tīkla pārklājums, 0,01 EUR bankas kontā, kā arī pavisam nedaudz laika reģistrācijas veikšanai internetā. Šīs trīs īpašības ir tās kvalitātes, kas šo kreditēšanas veidu ir padarījušas par vienu no pieprasītākajiem un atpazīstamākajiem bezskaidras naudas aizņemšanās veidiem.

Kā likums, pieprasījums veido piedāvājumu, tāpēc aizvien vairāk nebanku sektora kredītdevēji, paralēli saviem jau esošajiem pakalpojumiem, piedāvā arī SMS kredīta opciju. Kā zināms, tirgus konkurences apstākļos patērētājs vienmēr ir vinnētājs, tomēr, ja runājam par kreditēšanas jomu, tad patērētājs vinnē tikai tādā gadījumā, ja prot saprātīgi rīkoties ar saņemto aizdevumu. Ja patērētājs ar to rīkojas vieglprātīgi un nepārdomāti, ir risks sabojāt savu kredītvēsturi, tādējādi kļūstot par zaudētāju, jo, kā zināms, slikta kredītvēsture sabojā arī visas iespējas saņemt kredītu uz izdevīgu noteikumu pamata nākotnē.

Arī SMS kredīts, gluži tāpat kā jebkurš cits kredīts, ir jāaizņemas pārdomāti un rūpīgi, iepriekš rūpīgi izvērtējot savas iespējas šo aizdevumu laikā un pilnā apmērā arī apmaksāt.

SMS kredīta iezīmes

Īsziņas jeb SMS kredīts ir viens no nebanku kreditoru pakalpojumiem, kas sniedz iespējas aizdevumam pieteikties un iegūt to īsziņas pieteikuma formā. Šis aizdevumu veids ļauj pieteikties aizdevumam nevis, piemēram, apmeklējot kredītdevēju personīgi vai piesakoties tam internetā izmantojot datoru, bet gan nosūtot izvēlētājam kredītdevējam pieteikuma īsziņu izmantojot mobilo telefonu.

Pieteikuma īsziņa ietver konkrētus burtus un ciparus, kas, precīzi un pamatoti norādīti, ietver informāciju par vēlamā aizdevuma summu, aizdevuma atmaksas termiņu, kā arī personas paroli. Paiet pavisam neilgs laiks līdz, balstoties uz kodēto īsziņas pieteikumu, tiek nolemts par aizdevuma nepiešķiršanu vai piešķiršanu, kā arī aizdevums tiek ieskaitīts klienta bankas kontā. Parasti tas neaizņem vairāk laika kā 10 līdz 60 minūtes no īsziņas nosūtīšanas brīža, kas ir atkarīgs no katra SMS kredīta devēja individuālajiem noteikumiem un prasībām, kas jāpagūst izpildīt pirms aizdevuma piešķiršanas.

SMS kredīts mēdz būt summās no 1 līdz pat 1500 EUR, kas arīdzan ir atkarīgs no katra kredītdevēja individuālajiem nosacījumiem. Šis aizdevums tiek izsniegts uz termiņu, kas ir vidēji 30 dienas jeb viens kalendārais mēnesis, bet šo termiņu, savstarpēji vienojoties ar kredītdevēju un samaksājot attiecīgu samaksu, ir iespējams pagarināt. Jāpiemin, ka atmaksas termiņa kavēšanas gadījumā kredītņēmējam tiek piemērotas sankcijas soda procentu veidā. Būtiski uzsvērt, ka SMS kredīts nav tas pats kas “SMSCredit.lv” – SMS kredīts ir aizdevums jeb aizdevuma pieteikšanas forma, kuru piedāvā arī daudzi citi nebanku kreditori, bet “SMSCredit.lv” ir tikai viens no šiem kreditoriem, kas piedāvā īsziņas aizdevuma opciju.

Potenciālā klienta raksturojums

Protams, tos kritērijus, kuriem potenciālajiem klientiem ir jāatbilst, katrs SMS kredīta aizdevējs nosaka individuāli saskaņā ar savas kompānijas filozofiju, kā arī savu un nebanku kreditēšanas nozares vispārējo pieredzi. Tomēr ir vadlīnijas, kas vairākumam šo kreditoru ir vienādi un nemainīgi, proti, potenciālajam klientam ir jābūt Latvijas pilsonim vai rezidentam, jābūt 20 līdz 75 gadus vecam, jābūt aktīva bankas konta un mobilā telefona numura īpašniekam, jābūt aizdevumam adekvātiem un regulāriem ienākumiem, jābūt pozitīvai kredīta vēsturei, bankas kontā jābūt finanšu līdzekļiem vismaz viena eiro centa apmērā, kas nepieciešami profila reģistrācijai un aktivizācijai, kā arī aizdevums nedrīkst tikt izmantots citu parādsaistību nokārtošanai.

Pieteikšanās aizdevumam

Lai varētu baudīt SMS kredīta priekšrocības, visupirms ir jāveltī pavisam nedaudz laika sevis reģistrēšanai izvēlētā kredītdevēja mājaslapā. Kad reģistrācija ir veikta, tad gan personai ir visas iespējas pretendēt uz īsziņas aizdevumu jebkurā vietā un laikā tikai nosūtot kredītdevējam pieteikuma īsziņu. Jāpiemin, ka arī atkārtotas aizņemšanās gadījumā pie tā paša kredītdevēja vairs nebūs nepieciešams reģistrēties, jo reģistrācija ir vienreizēja nepieciešamība. Protams, ja vēlēsities izmantot cita SMS kredīta aizdevēja piedāvājumu, jums nāksies veikt reģistrāciju jauna kredītdevēja mājaslapā.

Pirmkārt, lai reģistrācija ir iespējama tikai interneta tiešsaistē, tāpēc nodrošinieties ar ierīci, datoru vai viedtālruni, kam ir interneta pieslēgums. Pēc tam salīdziniet īsziņas aizdevumu sniedzēju piedāvājumus un izvēlieties sev piemērotāko un tīkamāko kredītdevēju. Kad esat nolēmuši par labu kāda kredītdevēja pakalpojuma izmantošanai, dodieties uz konkrētā kredītdevēja mājaslapu un sameklējiet tajā reģistrācijas vietni. Jāpiemin, ka reģistrācijā dažas nianses var atšķirties, bet vairākumā gadījumu tā noris līdzīgi.

Reģistrācijas laikā jums ir jānorāda tādi personas dati kā vārds un uzvārds, personas kods, bankas konta numurs, iespējams, arī ikmēneša ienākumi, lai varētu novērtēt jūsu kredītspēju, kā arī tāda informācija kā telefona numurs un elektroniskā pasta adrese. Pēc šīs informācijas ievadīšanas gaidiet, kad uz jūsu telefona numuru tiks atsūtīts kods, kuru nepieciešams ievadīt tam paredzētajā vietā, lai apstiprinātu jūsu reģistrāciju un personas identitāti.

Lai aktivizētu savu profilu un iespēju saņemt aizdevumu, kā arī lai precizētu un apstiprinātu jūsu manuāli ievadīto bankas konta numuru, uz kredītdevēja norādīto bankas konta numuru nosūtiet aktivizācijas maksu 0,01 EUR apmērā. Pēc šī soļa veikšanas nedaudz uzgaidiet, lai kredītdevējs paspētu piefiksēt visu nepieciešamo informāciju.

Pēc brīža uz kredītdevēja norādīto telefona numuru nosūtiet pieprasījuma SMS, kas jums būs jāsastāda no konkrētiem cipariem un burtiem, lai kredītdevējs atkodētu vēlamo aizdevuma summu, tā atmaksas termiņu un jums piešķirto paroli. Jāuzsver, ka pieteikuma īsziņas sūtīšana nav bez maksas, tāpēc priekšapmaksas kartes gadījumā pirms pieteikuma īsziņas nosūtīšanas pārliecinieties par savas kartes līdzekļu stāvokli. Ja jūs būsit atbilstoši kredītdevēja nosacījumiem, nepaies ilgs laiks, līdz jūsu bankas kontā tiks ieskaitīts jums vēlamais aizdevums. Kad aizdevums ir saņemts, varat ar to rīkoties pēc saviem ieskatiem, neaizmirstot, ka tas ir arī laicīgi un pilnīgi jāatmaksā.

SMS kredīta priekšrocības

Viena no šī aizdevuma priekšrocībām ir iespēja to saņemt jebkurā laikā un jebkurā vietā, kur vien ir pieejams jūsu mobilā telefona operatora tīkla pārklājums jeb uztveršanas zona. Ja neskaita reģistrācijas brīdi, tā iegūšanai nav nepieciešams interneta pieslēgums. Tas ir iegūstams vien pāris minūšu laikā, kas nereti var atrisināt steidzamas un negaidītas ārkārtas situācijas. Ja jūs jūtat, ka nespēsit iekļauties tā atmaksas termiņā, jums ir visas iespējas šo termiņu par konkrētu samaksu pagarināt. Ja jūs esat lojāls un godīgs klients, jūsu kredītdevējs no reizes uz reizi var paaugstināt jūsu kredīta limitu, sniedzot iespēju aizņemties arvien vairāk.

Neskatoties uz šī un ikviena cita kredīta priekšrocībām, neaizmirstiet arī par kredītsaistību riskiem un to ne tik patīkamo pusi, piemēram, augstās procentu likmes. Vienmēr izvērtējiet, vai tik tiešām jums ir nepieciešams kredīts, bet aizņemšanās gadījumā esiet atbildīgs un godīgs, veicot kredīta maksājumus laikā un pilnā apmērā.