Kas patiesībā ir karjeras veiksmes pamatā?

Viens no, iespējams, svarīgākajiem izaicinājumiem jūsu karjeras ceļa laikā, ar kuru saskarsieties, būs iemācīties atšķirt panākumu un veiksmes patieso nozīmi. Mūsdienu pasaule tās biznesa vidē bieži definē panākumus saistībā ar naudu, slavu, ietekmīgiem cilvēkiem, kurus jūs pazīstat, cik populāri esat sociālajos medijos, cik komentārus saņemat savos publicētajos uzskatos, kā arī ar ego un jūsu organizācijas lielumu. Bet, kas, jūsuprāt, patiesībā ir karjeras veiksmes pamatā?

Patiesais panākumu mērs ir piedzīvotajā transformācijā. Citiem vārdiem sakot, kā jūs esat transformējies kā uzņēmuma darbinieks, kā transformējusies misija, kuru jūs izveidojāt, kā no jūsu paveiktā ir transformēta uzņēmuma iekšējā vide, kolēģi, savstarpējā sadarbība, kā, galu galā, ir transformējies jūsu prāts (kā jūs domājat, jūtat un kurā virzienā attīstāties). Ir zināmi vairāki personības transformācijas principi, kas norāda uz to, ka esat uz pareizā ceļa savas karjeras veiksmes stāstā. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kas šie ir par principiem.

  1. Novērtējiet savus panākumus. Šis pirmais princips bieži vien daudziem no mums patiesībā ir liels izaicinājums. Mēs viegli kritizējam un reti slavējam – it īpaši, ja runa ir par mūsu attiecībām pašam ar sevi. Neizpildot šo pirmo principu, mēs nodīrājam savu pašpārliecinātību, kas palēnina vai pat apstādina mūsu ceļu uz panākumiem, vietu, kur mēs patiesībā gribam nokļūt. Sāciet ar pavisam vienkāršu darbību, novērtējot savus un kolēģu panākumus ik dienas, pat vismazākos. Turpiniet izvērtēt savus sasniegumus, veidojot patiesu, autentisku pārliecību par to, ka augat un attīstāties un kļūstat par savas jomas profesionāli. Apzinot savu veiksmes formulu un tās izraisītos panākumus, jūs varat sākt uzņemties atbildību par savu diženumu, lai spētu simtprocentīgi izmantot savus talantus, lai mainītu situāciju uz labo pusi. Domājat, ka ir dīvaini slavēt pašam sevi? Gluži otrādi, nav nepareizi slavēt un novērtēt sevi, tas nenozīmē, ka jūs kļūsiet augstprātīgi vai egocentriski, bet gan tā vietā jūs iedvesmosieties darīt lielākas lietas sevis labā.
  2. Gūstiet mācību. Ir svarīgi mācīties gan no panākumiem, gan paša neveiksmēm! Vispirms piefiksējiet visas pareizas lietas, kuras turpmāk varēsiet iekļaut arī savos panākumus nākotnē. Pēc tam pārskatiet savas kļūdas un vilšanās, lai apzinātos darbības, kas jums būtu jāievēro vai no kurām būtu jāizvairās nākamajā reizē.
  3. Mainiet ierobežojošos uzskatus. Līdz brīdim, kamēr mēs nespēsim atslēgties no negatīvajiem uzskatiem, kādus mēs kultivējam paši par saviem šodienas un nākotnes panākumiem, mēs it ka dzīvojam nelielā, saspiestā kastē, kas smagi ierobežo mūsu potenciālu pret to, kas patiesībā ir iespējams. Atrodiet uzskatus, par kuriem jūs domājat, ka tā ir patiesība un to jūs sevī nevar mainīt, lai ko jūs arī darītu. Tieši šie ir ierobežojošie uzskati, kuriem nepieciešama maiņa. Sāciet ar apziņu, ka šie uzskati ir jūsu zemapziņas izgudrojums. Kamēr vien dzīvosiet ar apziņu, ka šādi apgalvojumi ir patiesi, jūs nespēsiet gūst īstus panākumus.
  4. Dzīvojiet līdz ar savām pamatvērtībām. Esiet drosmīgi dzīvot tieši tādu dzīvi, kas ir patiesa jums pašam un saskan ar jūsu pamatvērtībām, nevis dzīvi, kuru no jums sagaida apkārtējie – radi, draugi, kolēģi, partneris.
  5. Uzstādiet un izsekojiet savus 10 nozīmīgākos mērķus. Kad pirmie četri principi tiek ievēroti, ir pienācis laiks precīzi noteikt jūsu personīgās prioritātes nākamajam (un katram) gadam. Tikai sekojot saviem mērķiem jūs esat gatavi īstenot savu personīgo transformāciju. Uzstādiet un pierakstiet ne vairāk kā 10 mērķus, kas nākamgad padarītu gan jūsu personīgo, gan profesionālo dzīvi labāku, nekā tā bija gadu iepriekš. Pēcāk izsekojiet un novērtējiet šo mērķu realizāciju ikmēneša kontekstā, kas būs svarīgi soļi līdz pilnīgai gada mērķu sasniegšanai.
Dalīties: